Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład ONLINE

Białostocka Akademia Rodziny zaprasza na wykład ONLINE „Cyberbezpieczeństwo dla uczniów i rodziców”, który odbędzie się 15 marca 2021 roku o godz. 17.30

Bezpieczeństwo cyfrowe w dobie nauki i pracy zdalnej staje się tematem przewodnim w naszych domach. Nasze dzieci nie tylko realizują obowiązek edukacyjny za pośrednictwem internetu, ale bardzo często każdą wolną chwilę spędzają na „surfowaniu w sieci”. Czy oby na pewno są w sieci bezpieczne?

W trakcie wykładu porozmawiamy o zagrożeniach płynących ze strony internetu m.in. zajmiemy się problem dotyczący bezpiecznego i świadomego korzystania z sieci, poruszymy temat cyberprzemocy czy też zagrożeń dla zdrowia dzieci w związku z nadmiernym korzystaniem z internetu.

Wykład poprowadzi Kamila Wołejko - nauczyciel Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Henryka Sienkiewicz w Białymstoku.

Osoby chętne proszone są o zapisanie się przez formularz rejestracyjny.

Zapisani uczestnicy otrzymają link do wykładu na platformie MS Teams.

Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zachęcamy do udziału!

Białostocka Akademia Rodziny
Centrum Kształcenia Ustawicznego