Mikołajki w grupie Pszczółek

W tym roku Mikołajki obchodziliśmy nieco wcześniej niż zwykle - 4 grudnia. Cały tydzień z niecierpliwością czekaliśmy na Mikołaja. Byliśmy wszyscy bardzo grzeczni.

W dniu, kiedy obchodziliśmy imieniny Mikołaja wszystkie dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kolorze czerwonym. Cóż to był za wspaniały dzień. Urządziliśmy zawody sportowe, nastąpiło również rozdanie nagród w wewnątrzgrupowym konkursie plastycznym. Nagrodzeni zostali: Tomek S., Hania K., Julka, Igor, Kamil, Marysia, Ola D.,OlaT., Oliver, Kuba, Iza, Michał, Tomek D., Julian, Mateusz. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

W tym dniu odwiedził nas Mikołaj. Zaśpiewaliśmy mu piosenkę, której uczyliśmy się od kilku dni. Mikołaj był bardzo szczęśliwy i obdarował nas solidnie prezentami.